اخبارهای این تگ

آموزش نصب پایتون

آموزش نصب پایتون

بسم الله الرحمن الرحیم

جلسه ی اول

پایتون یک زبان برنامه‌نویسی تفسیری، سطح بالا، شیءگرا و همچنین یک زبان تفسیری سمت سرور قدرتمند است. قبل از شروع به کار با پایتون باید با نحوه نصب و پیکره بندی آن آشنا شویم، پس در ابتدا در مورد اساس پیاده سازی cpython صحبت می کنیم و سپس با IDE آشنا می شویم و از آن برای اجرای برنامه های پایتون ایجاد شده و اجرای فایل های script ذخیره شده استفاده می کنیم.

در سیستم عامل هایی مانند Mac OS X و خصوصا در گنو لینوکس ممکن است پایتون از پیش نصب باشد که در صورت رضایت از نسخه‌ موجود، دیگر لزومی به دانلود و نصب آن نخواهد بود؛ برای آگاهی یافتن از این موضوع می‌توانید python –V  یا python --version  را در خط فرمان سیستم عامل (Terminal در لینوکس و یا Terminal.appدر Mac OS X ) وارد نمایید. برای اطمینان از نصب یک نسخه خاص، می توانید  دستورات ( python2 --version برای نسخه 2x) و یا (python3 –version برای نسخه 3x) را در خط فرمان سیستم عامل وارد نمایید.

امکان نصب نسخه‌های متفاوت پایتون (حتی از یک شاخه) در کنار یکدیگر وجود دارد.

 

آموزش پایتون

 

 

ادامه

آموزش برنامه نویسی پایتون

آموزش برنامه نویسی پایتون

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون در  راستای آنالیز دیتا

کارگاه 40 ساعته آموزش زبان برنامه نویسی پایتون در  راستای آنالیز دیتا توسط دکتر مهدی حبیب زاده مطلق دکتری علوم رایانه (هوش مصنوعی) در دانشگاه کنکوردیا مونترال کانادا

مدت دوره :40 ساعت در 10 جلسه 4 ساعته

ادامه

اخبار دنیای برنامه نویسی و فناوری اطلاعات

میزبانی شده بر روی سرورهای قدرتمند 20Host.ir

2016 Powered & Desigened By ABLY Co, ABLY